Qendra Tregtare TEG@teg_tiranaeastgate

📍Qendra tregtare më e madhe & më e vizituar në Shqipëri 📍150 dyqane & hapësira shërbimesh 📍Marka ekskluzive 📍Kinema me 7 salla

https://www.teg.al/

1347 posts 46394 followers 0 following

I NEED A MAN TONIGHT

Qendra Tregtare TEG

Mango ka menduar për ju këtë sezon, uljet deri në -50 % sapo kanë filluar ne TEG! Nxitoni të blini artikujt tuaj të preferuar me gjysëm çmimi 🤩💃 #behappy #mango


1

Qendra Tregtare TEG

Orët tuaja të preferuara tani mund ti gjeni me një super ofertë vetëm në dyqanin Swatch ne #teg! #behappy


1

Qendra Tregtare TEG

Në “Info Point” në TEG, gjeni gjithashtu edhe biletat për koncertin “Të gjitha rrugët të çojnë në Tiranë”. Me blerjen e një bilete, ti bëhesh pjesë e një shorteu me plot dhurata. #teg #behappy


0

Qendra Tregtare TEG

Në vendin e vetëm ku fëmijët gjejnë botën e tyre! “Në botën e përrallave” vjen si çdo fundjavë në TEG. Ju presim të Shtunën në orën 18:00 dhe të Dielën në 11:00 #teg #behappy


1

Qendra Tregtare TEG

Ne Boten e Perrallave vjen serisht kete fundjave ne TEG! Argetime dhe lojra per te gjithe vogelushet 🧸🎈 Ju presim 🤗🤗 #behappy


0

Qendra Tregtare TEG

Filluan zbritjet! Koleksionin Pranverë - Verë 2019 në Zara Home, mund ta bëni tuajin me 40% ulje. Ju presim! #teg #behappy


0

Qendra Tregtare TEG

Vrite pak mendjen 😀 E gjen dot rezultatin? Dhe mos harro, një makinë do jetë e jotja më 4 Korrik. Më shumë informacion www.teg.al #behappy


57

Qendra Tregtare TEG

Cineplexx TEG vjen me dy filma te rinj per te gjithe te apasionuarit ndaj kinemase 🍿 📍MEN IN BLACK: INTERNATIONAL "The Men in Black" e kanë mbrojtur gjithmonë Tokën nga llumi i universit. Në këtë aventurë të re, ata do të përballen me kërcënimin më të madh deri më sot: një agjente e re në organizatën Men in Black 📍THE SECRET LIFE OF PETS 2 Vazhdimi i historisë së Max dhe shokëve të tij, duke ndjekur jetën e tyre sekrete, kur pronarët i lejnë vetëm, për të shkuar çdo ditë në punë apo në shkollë. #behappy #cineplexxteg


0

Qendra Tregtare TEG

Koleksionet Pranvere-Vere 2019 tashme mund ti gjeni me deri ne 50% ulje tek Massimo Dutti duke filluar nga 13 Qershori 😍 #massimodutti #behappy


3

Qendra Tregtare TEG

Nga data 13 Qershor, koleksionin Pranvere-Vere 2019 ne Zara Home mund ta beni tuajin me 40% ulje! #zarahome #behappy


3

Qendra Tregtare TEG

Më 4 Korrik dhurojmë një tjetër makinë! Merr pjesë në shorte me një blerje minimale dhe rrit shanset për të fituar. Kjo makinë mund të bëhet e jotja! #teg #behappy


1

Qendra Tregtare TEG

Me “Në botën përrallave” ne në TEG, fundjavat ua kemi dedikuar fëmijëve. Ju tregojmë pak nga ajo që u shfaq sot, ndërsa ju kujtojmë se “Në botën e përrallave”, vjen sërish nesër në orën 11:00. Ju presim! #behappy


0

The end.