Citypark Albaniacityparkalbania photo, pictures, screen, images

✴ • Citypark Albania Shopping Mall • ✴ 😊 • Markat më të njohura italiane dhe koleksionet më të fundit •😊 🛍▪Shopping dhe argëtim pafund▪ 🛍

http://cityparkalbania.com/

4589 posts 11822 followers 33 following

Citypark Albania

Guess në City Park vjen si gjithnjë me shullojshmëri 🎒😁🛍👜🤩 Ju mirëpresim në Citypark! #guess #style #newcollecion #cityparkalbania


0

Citypark Albania

SOCIETA në CITYPARK ju pret këtë fundjavë me 💣 Ulje Marramëndese -70% 💣 për të gjithë artikujt 🛍😁, përfshirë këtu dhe Koleksionin e Ri Vjeshtë-Dimër 2020! Mos e humbisni këtë mundësi 👇 Societa-Citypark!


0

Citypark Albania

Ditën e shtunë datë 21 Shtator në orë 18:30 BigmarketCitypark organizon Cooking Show me plot dhurata për të pranishmit 😁🤗😍 Mos mungoni! #bigmarket #cityparkalbania #cookingshow


0

Citypark Albania

Koleksioni i ri 🛍 Benetton Albania në Citypark 🤗 vjen me larmishmëri në produkte dhe ngjyra 😁🧣🎒 Ju mirëpresim në Citypark! #newcollecion#benettonalbania#cityparkalbania


0

Citypark Albania

Këtë fillim viti shkollor Sportbox ju mirëpret me ulje nga 20-50% 🛍 në të gjithë artikujt 😁🤩 Ju mirëpresim në Sportbox Citypark!


0

Citypark Albania

Larmishmërinë e aksesorve shkollorë e gjeni në Riciro Citypark 😁🎒😍🎁 Ju mirëpresim!


0

Citypark Albania

US Polo ofron për fëmijët tuaj kombinimin ideal 🤗🎒🛍😍 Na vizitoni në Citypark! #cityparkalbania #school #new #kidsstyle


0

Citypark Albania

Sergio Paganelli - Citypark Albania. Elegance dhe komoditet. #sale #shoes #elegance #cityparkalbania #sergiopaganelli


0

Citypark Albania

Back to School në Adidas me super çmime 😊😍😁🤗 Na vizitoni në Citypark Albania!


0

Citypark Albania

Vjeshta zbret në Citypark me ulje deri në -50% Ju mirëpresim në Citypark Albania !


0